SERVIS24 přihlášení - první přihlášení

SERVIS24 první přihlášení

SERVIS24 první přihlášení je velmi jednoduché. Podívejte se na níže uvedené video a vše zvládnete snadno.

Pravidla pro bezpečné přihlášení na SERVIS24 čtěte zde.Prvním přihlášením je myšleno první přihlášení uživatele do služby SERVIS 24 Internetbanking se kterým mají noví zákazníci občas problém. První přihlášení do aplikace SERVIS 24 Internetbanking probíhá ze stránky servis24.cz. Tuto adresu vždy napište do adresního řádku v internetovém prohlížeči:

1. Klikněte na odkaz První přihlášení, které Vás přesměruje na obrazovku pro zadání klientského čísla a bezpečnostního kó­du.

2. Do pole Klientské číslo zadejte své klientské číslo. U bezpečnostního kódu vyplňte pouze čtyři požadovaná čísla.

3. Pokud jsou přihlašovací údaje správné, budete přesměrován na novou obrazovku. Zde zadáte kontrolní kód, který vám bude zaslán na Váš mobilní telefon.

4. V případě, že nemáte nastaveny bezpečnostní SMS (přihlašovací nebo autorizační), budete přesměrováni na obrazovku pro zadání hesla pro Telebanking.

5. Po kliknutí na tlačítko Odeslat budete přesměrováni na obrazovku pro přihlášení do Internetového bankovnictví. Do polí Nové heslo pro Internetbanking a Potvrzení nového hesla zadejte nové, Vámi zvolené heslo pro Internetbanking, které budete potřebovat při dalším přihlášení do služby SERVIS 24 Internetbanking.
případného odblokování přístupu do aplikace SERVIS 24 Internetbanking. Zaktivujte si také službu SERVIS 24 Telebanking, pravděpodobně přístup do služby v budoucnu využijete. Téma servis24 přihlášení na účet je řešeno také zde.

Náš tip: Máte hypotéku a hodilo by se vám platit menší úrok? Přečtěte si jak refinancovat hypotéku.

První přihlášení lze také realizovat pomocí klientského certifikátu

Pokud jste si již aktivovali klientský certifikát pomocí správce certifikátu a chcete se jím i přihlásit do aplikace, postupujte podle návodu v kapitole servis24 první přihlašení pomocí klientského certifikátu. Aktivace klientského certifikátu je popsána v kapitole Přihlášení do správce certifikátu na csas.cz.

Tagy: čsas servis 24 přihlášení, internetbanking, servis24 přihlášení na účet, servis24 internetbanking přihlášení k účtu, www.servis24.cz přihlášení, www.servis24.cz vstup na učet, www.servis24.cz, www.csas.cz servis24 přihlášení, servis24, www.csas.cz servis 24 přihlášení